Новини

26 грудень 2016. Международный аэропорт «Борисполь» устроил для пассажиров новогодний праздник

 

Святкові заходи аеропорту «Бориспіль», заплановані на 23 грудня, тривали майже цілий день та зібрали численну аудиторію пасажирів, партнерів та журналістів. На святковий лад гості зони Duty Free почали налаштовуватися ще з початку новорічного фотоквесту, влаштованого нашими партнерами - творчим табором «Час Індіго».

У пошуках новорічних подарунків від «Борисполя» та авіакомпаній-партнерів з цікавістю взяли участь не тільки маленькі гості, а й їхні батьки. Шукачі отримали сувеніри «British Airways» та «Air Astana», солодощі «Windrose», м'які набори «МАУ», «Azur Air» та святкові комплекти від «Ellinair» та «El Al». В результаті, зона посадки на міжнародні рейси була сповнена найпозитивнішими емоціями.

Особливу вдячність аеропорт «Бориспіль» хоче висловити своїм партнерам - компаніям «Рудь» та «Be inside», за солодощі й створення спеціальної зони розваг для дітей у рамках святкової програми. Цікаві конкурси, вікторини з цінними призами та фотозона «Be Inside» неймовірно приваблювали пасажирів та дозволяли весело провести час перед вильотом. Дуже значимим для аеропорту став і новорічний подарунок від компанії «Miratech», яка напередодні Нового року оновила 3 дитячих майданчика у терміналі D. Завдяки партнерам «Бориспіль» вже зараз забезпечує пасажирів сучасними комфортними зонами для розваг малюків.

Окремі слова вдячності - Київському Академічному Муніципальному Духовому Оркестру та Київській академії естрадного та циркового мистецтв, які створили неповторне урочисте шоу наприкінці дня. Саме новорічний концерт у супроводі ефектних номерів жонглерів та еквілібристів був головною подією нашого свята. Неповторне дійство швидко зібрало велику глядацьку аудиторію, та тримало увагу пасажирів протягом усього вечора. Аеропорт «Бориспіль» ще раз висловлює вдячність партнерам за допомогу в організації святкового заходу та вітає усіх з прийдешніми новорічними святами!

 

 

 

 Назад до списку