Національна Авіадовідка 677 

виступає інформаційним партнером проведення Національного рейтингу «Найкращий аеропорт України» та «Найкращий авіаперевізник» за версією авіапасажирів.

З «15» липня 2017 року в рамках співпраці із Асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації ми запроваджуємо щорічний проект Національний рейтинг «Найкращий аеропорт України» та «Найкращий авіаперевізник» за версією авіапасажирів.

З «15» липня по «01» жовтня 2017 року проводитиметься Інтернет-опитування серед авіапасажирів, за результатами якого у жовтні місяці буде визначено найкращий аеропорт та найкращий авіаперевізник  2017-го року за версією авіапасажирів

Юридичним партнером проведення рейтингу виступає ЮФ «Центр правового консалтингу»: http://cpk.ua/

Звертаємо Вашу увагу, рейтинг базуєтьсявиключно на основі результатів опитування авіапасажирів, а не на виборі професійних експертів. 

ГОЛОСУВАТИ

 


Національна авіадовідка
657 - з мобільного телефона

Послуга дійсна для абонентів всіх GSM-операторів України. Вартість хвилини розмови становить 8.00 грн. з ПДВ з щосекундною тарифікацією. Вартість з'єднання - 0,27 грн. Додатково утримується збір в Пенсійний фонд в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ